Jump to content

Photo

Письмо запорожских казаков турецкому султану

23 replies to this topic

#16 Ike

Ike

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2,302 posts

Posted 31 May 2007 - 19:01

Забавное письмецо, я горд за предков Квая.
  • 0

#17 Beyond

Beyond

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1,982 posts

Posted 01 June 2007 - 16:22

ПлакалЪ долго и громко со смеху) Ребятки действительно отделали Султанчига))) Респект однако :)
  • 0

#18 LonG

LonG

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6,114 posts

Posted 03 June 2007 - 14:44

Ну вот теперь то вы понимаете откуда истинно настоящие флудеры и флеймеры родом?!!! Да чтобы весь интернет со своим майкром и софтом сегодня значили, если бы не Гении Ума и Слова - Запорожские Казаки? ))) :]
  • 0

#19 Qui-Gon-Jinn

Qui-Gon-Jinn

Retired

• Members
  • PipPipPip
  • 3,423 posts

Posted 08 June 2007 - 22:26

Спасибо, Айк))) 2 Лонг Чтобы было с интернетом, если бы там были запорожские казаки?:)
  • 0

#20 Clarkson

Clarkson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 93 posts

Posted 09 June 2007 - 11:25

МОщное письмо ;D
  • 0

#21 Max_im

Max_im

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4,321 posts

Posted 09 June 2007 - 11:41

Ага, берет гордость за предков - у меня предки как раз-таки из тех самых запорожских казаков))) Так что, хорошо что я в письменном виде редко ругаюсь))
  • 0

#22 Clarkson

Clarkson

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 93 posts

Posted 10 June 2007 - 11:49

Прям поэзия :)
  • 0

#23 LonG

LonG

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6,114 posts

Posted 10 June 2007 - 21:21

наверное подразумевалось, что поэзия имеет место быть в сием писании? аха?)
  • 0

#24 Jarel

Jarel

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 11 August 2008 - 15:32

Доброго всім здоров'ячка! Чесно скажу випадково попав на ваш форум шукаючи листа запорізьких козаків султану. Не те щоб я хочу образити когось спеціально (бо переважо думають так), але хотів би трохи іронічно підмітити дещо і ще меншу дещицю увідомити про наш нарід. *  ну что сказать.... умеет русский народ (словянский по крайней мере) отвечать "чортам турецким".... строчка понравилась: "коли голою сракою ежака не вбъешь" Це не "русский народ" уміє відповідати туркам, а український. В дужках (славянский по крайней мери)* для мене, як українця образливо. Нагадує вперте непорозуміння - тьотю Мотю, яка вважала, що нації українців не існувало взагалі. Козаки пішли не з Кубані, яка до речі була нашею, українською землею. По-друге, помилка мабуть найрозповсюдненіша серед українців і росіян які історично йдуть на герць між собою: Репіна росіяни вважають своїм живописцем, тоді як українці частково своїм, в принципі так само, як і наприклад  Булгакова, Гоголя і багатьох інших визначних мужів. Мабуть через те, деякі вважають, що коли твір написав Репін по версії росіян то зобразив він "русских"! То може і Визвольну Війну Б. Хмельницького провадили росіяни? Українці ми, українці, і коли гордитись цим історичним листом то хоча б розумійте хто його писав. Потім... Да, я полностью согласен!!! Дело в том что в укр. Вообще нет матов! Поэтому там присутствуют именно такие фразеологические обороты! Ну и главное, коли я украинец, то мне язык больше нравится, а если почитать класиков, украинских, то вообще можно со смеху лопнуть. Советую почитать Энеиду!!! - Котляревского, сорри за оффтоп.   Скоро выложу это письмо Запорожцев с корректировками и правильным написанием. Советую переименовать этот топик в "Перлы словянских народов", или че то подобное. - Котляревський і справді просто супер. Але "коль ты украинец (чи українець?!), так пытайся говорить и пропагандировать свой язык ,а не чужой". Справа ж у чому... Я чудово розумію, що знати дві мови - це класно. На Закарпатті говорять суржиком з елементами мадярської мови - своєрідний діалект, але російську краще розуміють, як свою українську мову (хоч як не дивно дуже люблять свою -українську мову. Чи ж не парадоксальна ми країна?!), на сході суржик ,а то й з кумедним акцентом російська, північ і південь зачіпати узагалі не буду. Виходить усі  ми її любимо, але почути  на нашій вкраїні  - це вже як екзотика. Матюків в дійсності не було. А було щось дуже схоже на польські фрази. Говорили: най тебе качка копне, гуздно, шлях би тебе ясний трапив (встрів) і т д.
  • 0

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users